Корзина
32 отзыва
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5

Компанія DAR Shuba може пошити будь-яку модель шуби із норки! 

Пошиття шуб на замовлення - оптимальне рішення для жінок і дівчат, які мають нестандартну фігуру, неповторний смак і хоче мати унікальну модель. Скориставшись даною послугою, ви отримаєте презентабельний та ексклюзивний хутряний виріб, який буде ідеально сидіти по фігурі і вразить всіх своєю якістю та виглядом.
Майстри студії хутра DAR Shuba - справжні професіонали, які володіють сучасними техніками виготовлення та пошиття хутряного верхнього одягу. Вам будуть запропоновані можливі варіанти виготовлення стильної хутряний обновки, з яких ви зможете вибрати саме ту, яка сподобається найбільше. А також ви можете надати свій варіант моделі, і будьте впевненні, ви отримаєте, те що хочете.
Ми здійснюємо 2 види пошиву шубки! 

1. ЕКСКЛЮЗИВНИЙ 

Пошив шуби з нових шкурок найвищої якості на ваш вибір. Переваги такого замовлення саме у нас:

ЕКОНОМІЯ: Ми закупаємо хутро на звірофермах напряму, а отже маємо найнижчу ціну на ринку. Точно як і пошив шуби на замовлення у нас має ціну в рази нижчу ринкової.

ВТІЛЕННЯ МРІЇ в життя. Ви довго уявляли якою має бути ваша ідеальна шуба, але ніде не можете знайти підходящу модель, або особливості фігури не дозволяють купити «стандартний» розмір – рішення – Індивідуальний пошив. Ви побачили чудовий фасон в магазині дорогих шуб, але ціна в 4-6 тис дол не для вас, ми зробимо копію шуби, яка вам подобалась з такої ж якості хутра але в рази дешевше, вам не треба буде переплачувати за рекламу бренду. До того ж, в разі якщо шубку шиють під вас враховуються всі ваші побажання, а модель сидітиме ідеально на вашій фігурі і забезпечить максимальний комфорт при носці і вигідно підкреслить всі переваги вашого силуету.


2. ЕКОНОМНИЙ

Ми закупаємо шуби  в Німеччині. Шуби в наявності є не ношеними! Але закупаємо СПЕЦІАЛЬНО моделі ВЕЛИКИХ розмірів (часто фасон в них вже вийшов з моди). Завдяки таким покупкам нам вдається закупити якісне хутро оригінальної німецької якості за низькими цінами! І ми пропонуємо нашим любим клієнтам індивідуальний пошив (перешив) шуби відмінної якості на ваш смак і під вашу фігуру. Хочемо відмітити ряд переваг в такому випадку:

1)    ЕКОНОМІЯ грошей! Пошив шуби з нуля вийде дорожче, бо закупка шкурок буде в 3-4 рази дорожче аніж купити готову велику шубу!

2)     ВТІЛЕННЯ МРІЇ в життя. Ви довго уявляли якою має бути ваша ідеальна шуба, але ніде не можете знайти підходящу модель, або особливості фігури не дозволяють купити «стандартний» розмір – рішення – Індивідуальний пошив. В разі якщо шубку перешивають під вас враховуються всі ваші побажання, а модель сидітиме ідеально на вашій фігурі і забезпечить максимальний комфорт при носці і вигідно підкреслить всі переваги вашого силуету.

3)    НІЯКИХ ризиків! Ви маєте право відмовитись від замовлення. Так! Ви не зобов’язані викупати шубу, яку замовили в пошив. Ми продамо її іншому. Звичайно, нам хочеться, щоб Вам все підійшло, але не лякайтеся, у Вас немає зобов’язань викупати у нас шубу.

Хочеться тільки добавити, що у нас працюють дійсно відмінні конструктори і майстри з величезним досвідом пошиву. До кожної шубки підходять індивідуально і в 90% випадків клієнт залишається задоволений!

Якщо у Вас залишились питання – дзвоніть нам: +380 96 650 19 66

Индивидуальный пошив

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
+380966501966
DAR Shuba - вироби з хутра на всі смаки та гаманці!
Украина Киев вулиця Ризька 73 г, Киев

Карта