Корзина
34 отзыва
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5

О нас

З  2012 року ми успішно працюємо в сфері продажу шуб. Шуби привозимо виключно з Німеччини! Першочерговою ціллю нашої роботи стало – запропонувати українським жінкам можливість купити шубу та інші хутряні вироби за найнижчими цінами з високою якістю виробу, який задовольнить найвишуканішу особу.  В 2017 році створюємо сайт, аби максимально перейти на віртуальний контент і мати можливість продавати товар БЕЗ націнки на оренду магазинів, утримування продавців і т.д, а отже за максимально низькими цінами.  

Склад-магазин у нас знаходить в Києві. Примірка відбувається за попередньою домовленістю.

В нашому асортименті в основному шуби з норки абсолютно різних моделей і фасонів виключно оригінальної німецької якості. Вироби на сайті представленні в декількох цінових категоріях від самих бюджетних до класу люкс.

Для особливо вимогливих клієнтів пропонуємо індивідуальний пошив за вашими параметрами. Див. Індивідуальний пошив. У нас можна замовити і викупи ти шубу за власними параметрами в досить короткі терміни. І навіть, якщо замовлена Вами шуба Вам не підійшла (з будь-яких причин), то Ви залишаєте її у нас без жодних затрат для себе.

Наша концепція з самого початку була, є і буде  націлена на доступність шуби при високій якості виробу і це є відмінна риса нашої компанії, що є рідкістю в теперішній час. Замовте у нас шубку і переконайтеся в цьому самі.

Магазин молодий і активно розвивається. Ми постійно вдосконалюємось для Вас і вносимо щось нове. Багато ще попереду. Ми стараємось для Вас і хочемо виправдати Вашу довіру. Ми сподіваємось побачити ваші побажання в сторону покращення якості обслуговування, сервісу та зручності в користуванні сайтом та нашим магазином. Чекаємо ваші питання та пропозиції по роботі магазину за адресою: shubainua@ukr.net

Нашою основною метою і базвим принципом є задоволений клієнт. При врішенні будь-яких питань - ми завжди на Вашій стороні, адже ми розуміємо, що наше майбутнє на 100% у ваших руках.

Отримати додаткову консультацію можна за телефонами, вказаними на сайті, а також замовивши послугу Зворотній дзвінок. 

+380966501966
DAR Shuba - вироби з хутра на всі смаки та гаманці!
Украина Киев вулиця Ризька 73 г, Киев

Карта