Корзина
32 отзыва

Частые вопросы

В інтернет-магазині хутряних виробів Evroshuba норкову шубку, кожушок, автоледі можна купити дешево, за рахунок того, що всі вироби виставкові або ж з показів. Всі шуби в ідеальному стані.

13.05.18

Чому у Вас такі низькі ціни? Кожна жінка, напевне, мріє про розкішну шубу, але в наших реаліях купити норкову шубу хорошої якості дешево не так легко, як може здатися на перший погляд. В інтернет-магазині хутряних виробів Evroshuba норкову шубку, кожушок, автоледі можна купити дешево, за рахунок того, що всі вироби виставкові або ж з показів. Всі шуби в ідеальному стані. Але у більшості країн, багато товарів, зокрема, норкові вироби, які брали участь в показах або ж були на виставках, а також перші шубки з колекції не можуть продаватися за повною вартістю, так як це вважається товаром б/у, хоча в повсякденному житті шубки ніхто не носив. Тобто даний вид товару розцінюється як товар, призначений для використання на торгових площах, як виставкові моделі, демонстраційні, "вітринні шуби", деякі шуби брали участь на аукціонах "аукціонні шуби", деякі - перші для пошиття шуби. Всі шубки після чистки (використовується тільки чистка на натуральній основі з допомогою тирси, що безпечно для хутра). По кожній шубі Ви можете отримати  індивідуальний опис і не тільки зовнішні характеристики, а й якість хутра, щільність міздрі, блиск ворсу, густота підпушку, тяжкості шуби і т.д. Будь-яку інформацію, що цікавить Вас по кожній шубці Ви можете дізнатися у нашого консультанта. Дорогі друзі, всі шубки - різні за своїми характеристиками, тому рекомендуємо Вам, перш ніж робити замовлення, уточнити важливі для Вас деталі про шубі у консультанта.  
Предыдущие статьи
  • 02.10.16 КАК ВЫБРАТЬ ШУБУ
    КАК ВЫБРАТЬ ШУБУ

    Вы уже задумались о приобретении шубы? Эта одежда из натурального меха должна быть не только красивой и теплой, но и качественной. Поэтому мы подскажем, как правильно подобрать тот вариант, который подходит именно вам. Модные тенденции в мире...

    Полная версия статьи
+380966501966
DAR Shuba - вироби з хутра на всі смаки та гаманці!
Украина Киев вулиця Ризька 73 г, Киев

Карта